Seat - Spring Solo - Low-Profile - Small - Distressed Brown Leather
Features
- Constructed of 1/2" closed cell foam
- Low-profile for that Bobber look
Specs
| Thickness | 1/2" |
| Driver Seat Width | 10" |
| Riding Style | Street |
| Decoration | Smooth |
| Overall Seat Length | 13" |
| Units | Each |
| Cover Material | Leather |
| Model | Low-Profile |
| Driver Seat Length | 10" |
| Type | Spring Solo Seat |
| Fill Material | Closed Cell Foam |
| Base Color | Brown |
| Product Name | Seat |
Product Videos
Custom Field
Type Spring Solo Seat
Base Color Brown