Seat - Spring Solo - Low-Profile - Small - Faux Alligator/Brown Stitching
Features
- Constructed of 1/2" closed cell foam
- Low-profile for that Bobber look
Specs
| Product Name | Seat |
| Riding Style | Street |
| Type | Small |
| Units | Each |
| Overall Seat Length | 13" |
| Decoration | Faux Alligator |
| Driver Seat Width | 10" |
| Thickness | 1/2" |
| Model | Low-Profile |
| Cover Material | Leather |
| Driver Seat Length | 10" |
| Base Color | Brown |
| Fill Material | Closed Cell Foam |
Product Videos
Custom Field
Type Small
Base Color Brown