Sissy Bar Pad - Smooth - Black Piping - Tall
Features
- Fit Drag Specialties square sissy bars and most H-D accessory square sissy bars with a 4" i.d. (except bars with welded inserts)
- Feature high-grade, weather resistant black vinyl covering
- Mounting hardware included
- Made in the USA
Specs
| Material | Vinyl |
| Width | 5-1/2" |
| Color/Finish | Black |
| Decoration | Piping |
| Height | 10" |
| Riding Style | Street |
| Product Name | Sissy Bar Pad |
| Style | Tall |
| Thickness | 2" |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
Product Videos
Custom Field
Width 5-1/2"
Base Color Black
Color/Finish Black
Material Vinyl