Contour Sissy Bar Pad - Honeycomb - White Stitch - Universal
Features
- Pad can be mounted using OEM/aftermarket bolt pattern or can mount using brackets
- Mounts to Harley-Davidson accessory sissy bars and most popular aftermarket brands with 5" width
- Perfect match for a variety of Saddlemen seats
- Made in the USA
Specs
| Height | 8" |
| Style | Contour |
| Model | Step-Up |
| Product Name | Sissy Bar Pad |
| Features | Mounting Hardware Included |
| Base Color | Black |
| Decoration | White Stitching |
| Width | 10" |
| Material | Saddlehyde™ |
| Riding Style | Street |
| Thickness | 2" |
| Units | Each |
| Color/Finish | White |
Product Videos
Custom Field
Width 10"
Base Color Black
Color/Finish White
Material Saddlehyde™