Does not fit '23/'24 CVO models.
Features
- Materials and design match the RoadSofa lattice stitched seats and backrests
- Perfectly fitted lid covers protect the bagger's saddlebag lids
- Soft backside is gentle on paint
- Durable, weather impervious exterior keeps away road debris, boot scuffs, and other damage to saddlebags
- Made in the USA
Specs
| Units | Pair |
| Material | Saddlehyde™ |
| Width | 11" |
| Model | Roadsofa™ |
| Color/Finish | Gray |
| Height | 3" |
| Length | 26" |
| Mounting Position | Right |
| Riding Style | Street |
| Base Color | Black |
| Type | Saddlebag |
| Product Name | Lid Cover |
| Style | Lattice Stitch |
| Decoration | Gray Stitching |
Product Videos
Custom Field
Width 11"
Mounting Position Right
Type Saddlebag
Base Color Black
Color/Finish Gray
Material Saddlehyde™