Mat Roll - Anti-Fatigue
Features
- 9/32" thick lightweight and easy-to-clean mat protects floors from damage
- Reduced noise and vibration; mat is easy to cut when fitting
- Sold in 46" x 93" roll; covers approximately 30 square feet
Specs
| Length | 46" |
| Riding Style | Snow |
| Material | Plastic |
| Measurement System | SAE |
| Depth | 9/32" |
| Product Name | Floor Mat |
| Units | Each |
| Color/Finish | Black |
| Style | Light Weight |
| Width | 236 cm (93") |
| Application | Multi Functional |
Product Videos
Custom Field
Width 236 cm (93")
Color/Finish Black
Material Plastic