E-Track Kit - 12"
Features
- Kit includes two pieces of 1' E-track, two pieces of heavy-duty O-rings (rated 6,000-lb. and four rubber ends
- Made in the U.S.A.
Specs
| Product Name | Track |
| Riding Style | UTV |
| Tensile Strength | 6000 lb |
| Length | 12" |
| Units | Kit |
| Width | 1" |
| End Type | O Ring |
| Features | Adjustable |
| Model | E-Track |
Product Videos
Custom Field
Width 1"