Renegade™ Solo Seat - Smooth - Indian
Features
- Renegade solo touring seats are low, wide and comfortable
- Carefully designed contours and a fantastic looking frame-hugging profile
Specs
| Type | Solo Seat |
| Model | Renegade |
| Driver Seat Length | 9-1/4" |
| Riding Style | Street |
| Base Color | Black |
| Cover Material | Saddlehyde™ |
| Driver Seat Width | 10" |
| Decoration | Smooth |
| Product Name | Seat |
| Units | Each |
| Overall Seat Length | 15" |
Product Videos
Custom Field
Type Solo Seat
Base Color Black