Bullet Windshield - 18" - Clear
Features
- Mirror polished, chrome-plated, billet aluminum universal hardware mount; one bracket fits both 7/8" and 1" handlebars
- Shield adjusts up/down; hardware mount adjusts left/right and rotational
- Made in the U.S.A.
Specs
| Style | Bullet |
| Type | Cruiser |
| Height | 18" |
| Mounting Style | Handlebar Mount |
| Product Name | Windshield |
| Width | 15" |
| Color/Finish | Clear |
| For Handlebar Diameter | 7/8" |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
Product Videos
Custom Field
Width 15"
Type Cruiser
Color/Finish Clear