Mini Police Windshield - Clear
Features
- Medium-size windshield; 1" hardware included
- Universal handlebar clamp mounting
- Fits most Harley Davidson models using 1" buckhorn or pullback-style handlebars and a 5-3/4" headlight
- Made in the U.S.A.
Specs
| Type | Cruiser |
| Mounting Style | Handlebar Mount |
| Height | 15" |
| Color/Finish | Clear |
| Product Name | Windshield |
| Units | Kit |
| Width | 14-1/2" |
| For Handlebar Diameter | 1" |
| Model | Mini Police |
| Riding Style | Street |
Product Videos
Custom Field
Width 14-1/2"
Type Cruiser
Color/Finish Clear