Socket - Spark/Plug - 5/8"
Features
- Socket openings are designed to reduce fastener rounding
- Large stamping for quick identification
Specs
| Measurement System | SAE |
| Riding Style | ATV |
| Application | Engine |
| Overall Length | 2-9/16" |
| Product Name | Spark Plug Socket |
| Attachment Size | 5/8" |
| Units | Each |
| Drive Size | 3/8" |
| Color/Finish | Chrome |
Product Videos
Custom Field
Color/Finish Chrome