Standard Tool Pouch - Black
Features
- Attaches easily to forks for extra tool storage
- Two chrome buckles with D-ring keepers
- Mounts quickly and easily to front fork or sissy bar with included cable ties
- 12" L x 2½" W x 5" H
- Made in the U.S.A.
Specs
| Depth | 2-1/2" |
| Product Name | Tool Bag |
| Type | Front Fork |
| Closure | Buckle |
| Color/Finish | Black |
| Finish | Chrome |
| Material | Synthetic Leather |
| Mounting Position | Front |
| Width | 12" |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Height | 5" |
| Base Color | Black |
Product Videos
Custom Field
Width 12"
Mounting Position Front
Type Front Fork
Base Color Black
Finish Chrome
Color/Finish Black
Material Synthetic Leather