Helmet Bag - Camo/Acid
Features
- Micro fleece-lined helmet bag
- Double-stitched reinforced handle
- Ventilation holes promote airflow and decrease odor
- Polyester shell with secured backing
Specs
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport |
| Width | 10" |
| Color/Finish | Gray |
| Material | 500D Polyester |
| Product Name | Helmet Bag |
| Base Color | Gray |
| Closure | Zipper |
| Features | Handle |
| Length | 16" |
| Height | 12" |
| Units | Each |
| Inner Lining | Fleece |
Product Videos
Custom Field
Width 10"
Base Color Gray
Color/Finish Gray
Material 500D Polyester