LED Light Strip - Chrome
Features
- Five single-function white LEDs
- Billet aluminum construction
- Includes mounting hardware
Specs
| Number of Bulbs | 5 |
| Units | Each |
| Length | 1" |
| Mounting Position | Rear |
| Housing Color | Chrome |
| Bulb/Light Color | White |
| Filament/Function | Single |
| Housing Material | Aluminum |
| Type | License Plate |
| Width | 2-1/8" |
| Height | 7/8" |
| Product Name | Accent Light |
| Riding Style | Street |
| Bulb Type | LED |
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 0 | Harley-Davidson | All |
Fitment details provided by supplier.
Product Videos
Custom Field
Width 2-1/8"
Mounting Position Rear
Type License Plate