Mirrors - OEM/Replacement - Side View - Teardrop - Long Stem - Chrome - Pair
Features
- Includes all necessary mounting hardware
Specs
| Mirror Head Shape | Teardrop |
| Mounting Position | Right |
| Mirror Head Height | 3-1/2" |
| Stem Style | Long |
| Color/Finish | Silver |
| Mirror Style | OEM |
| Riding Style | Street |
| Material | Aluminum |
| Mirror Head Width | 5-1/2" |
| Type | Side View |
| Mirror Curvature | Flat |
| Product Name | Mirror |
| Style | Replacement |
| Stem Length | 4" |
| Units | Pair |
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Right
Type Side View
Color/Finish Silver
Material Aluminum