Mirror - Side View - Round - 8" Stem - Chrome - Each - Universal
Features
- Clamp on left or right side of handlebar
Specs
| Color/Finish | Chrome |
| Mirror Head Shape | Round |
| Mirror Curvature | Flat |
| Product Name | Mirror |
| Stem Length | 8" |
| Mounting Diameter | 7/8" |
| Mounting Style | Clamp-On |
| Units | Each |
| Mounting Location | Handlebar |
| Style | Universal |
| Mirror Head Height | 3.875" |
| Type | Side View |
| Material | Steel |
| Mounting Position | Right |
| Mirror Head Width | 3.875" |
| Riding Style | Street |
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Right
Type Side View
Color/Finish Chrome
Material Steel