Halogen Bulb - 6235B - 35W
Features
- Quality quartz halogen bulbs meet or exceed OE specifications
Specs
| Volts | 12 V |
| Product Name | Bulb |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Bulb/Light Color | White |
| Fits Bulb Socket | 6235B |
| Watts | 35 W |
| Bulb Type | Halogen |
Halogen Bulb - 6235B - 35W
| Volts | 12 V |
| Product Name | Bulb |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Bulb/Light Color | White |
| Fits Bulb Socket | 6235B |
| Watts | 35 W |
| Bulb Type | Halogen |