Halogen Bulb - 6260SA - 60W
Features
- Quality quartz halogen bulbs meet or exceed OE specifications
Specs
| Watts | 60 W |
| Product Name | Bulb |
| Bulb Type | Halogen |
| Bulb/Light Color | White |
| Fits Bulb Socket | 6260SA |
| Volts | 12 V |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
Halogen Bulb - 6260SA - 60W
| Watts | 60 W |
| Product Name | Bulb |
| Bulb Type | Halogen |
| Bulb/Light Color | White |
| Fits Bulb Socket | 6260SA |
| Volts | 12 V |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |