Aria Sunglasses - Matte White - Blue Green Mirror Lens
Specs
| Color/Finish | Matte |
| Lens Color/Finish | Mirror |
| Features | Shatter Resistant |
| Product Name | Sunglasses |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport |
| Finish | Matte |
| Lens Width | 123 mm |
| Material | Polycarbonate |
| Temple Width | 122 mm |
| Units | Each |
| Model | Aria |
| Frame Width | 132 mm |
| Lens | Single |
| Size Group | Adult |
| Base Color | White |
| Bridge Width | 11 mm |
| Lens Height | 37 mm |
| Size | One Size |
| Gender | Unisex |
Product Videos
Custom Field
Base Color White
Finish Matte
Color/Finish Matte
Material Polycarbonate