Windshield - Smoke - Pan America
Specs
| Material | Acrylic (PMMA) |
| Color/Finish | Smoke |
| Product Name | Windshield |
| Units | Each |
| Width | 18-7/8" |
| Height | 13-3/8" |
| Riding Style | Street |
| Thickness | 4 mm |
Fitment
2021-2024 Harley-Davidson RA1250 Pan America 1250Fitment details provided by supplier.
Product Videos
Custom Field
Width 18-7/8"
Color/Finish Smoke
Material Acrylic (PMMA)