Windshield - Clear - Pan America
Specs
| Color/Finish | Clear |
| Height | 18-1/8" |
| Material | Acrylic (PMMA) |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Width | 19-1/2" |
| Product Name | Windshield |
| Thickness | 4 mm |
Fitment
2021-2024 Harley-Davidson RA1250 Pan America 1250Fitment details provided by supplier.
Product Videos
Custom Field
Width 19-1/2"
Color/Finish Clear
Material Acrylic (PMMA)