Does not fit '23/'24 CVO models.
Features
- Materials and design match the RoadSofa lattice stitched seats and backrests
- Perfectly fitted lid covers protect the bagger's saddlebag lids
- Soft backside is gentle on paint
- Durable, weather impervious exterior keeps away road debris, boot scuffs, and other damage to saddlebags
- Made in the USA
Specs
| Length | 26" |
| Type | Saddlebag |
| Material | Carbon Fiber |
| Mounting Position | Left |
| Width | 11" |
| Decoration | Black Stitching |
| Height | 3" |
| Riding Style | Street |
| Style | Lattice Stitch |
| Base Color | Black |
| Product Name | Lid Cover |
| Color/Finish | Black |
| Model | Roadsofa™ |
| Units | Pair |
Product Videos
Custom Field
Width 11"
Mounting Position Left
Type Saddlebag
Base Color Black
Color/Finish Black
Material Carbon Fiber