Multi-Use Pouch
Features
- Made of 1680 D ballistic nylon
- High visibility orange interior
- Universal Molle webbing attachment
- Dimensions: 7" x 5" x 2.5"
Specs
| Units | Each |
| Width | 5" |
| Base Color | Black |
| Height | 7" |
| Product Name | Pouch |
| Closure | Buckle |
| Riding Style | Street |
| Depth | 2-1/2" |
Product Videos
Custom Field
Width 5"
Base Color Black