Mirror - Side View - Teardrop - Long - Chrome
Features
- Replacement mirror
Specs
| Mounting Location | Handlebar |
| Type | Side View |
| Mirror Curvature | Flat |
| Color/Finish | Chrome |
| Riding Style | Street |
| Stem Length | 7" |
| Material | Aluminum |
| Mirror Head Shape | Teardrop |
| Product Name | Mirror |
| Mirror Head Height | 2-3/4" |
| Mirror Head Width | 4-3/4" |
| Mounting Position | Right |
| Units | Each |
| Stem Style | Long |
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Right
Type Side View
Color/Finish Chrome
Material Aluminum