Cruis'n™ Tool Bag - Medium
Features
- Smooth, clean style; matches Cruis'n saddlebags and large sissy bar bag
- Easy-open lid features lockable twist-lock (lock included) supplemented by hook-and-loop closure
- Straps included for secure mounting
- Can also be used as a windshield bag
Specs
| Style | Plain |
| Depth | 3-1/2" |
| Width | 8" |
| Product Name | Tool Bag |
| Base Color | Black |
| Model | Cruis'n |
| Material | Synthetic Leather |
| Closure | Twist-Lock |
| Height | 4-1/2" |
| Color/Finish | Black |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
Product Videos
Custom Field
Size Medium, Large
Width 8"
Base Color Black
Color/Finish Black
Material Synthetic Leather