Tombstone Windshield - 14" - Clear
Features
- A nostalgic design that gives your bike a one-of-a-kind American style
- Shield mounts/dismounts in short order due to an advanced quick-release system
- Fits both 7/8" and 1" handlebars
- Made in the U.S.A.
Specs
| Product Name | Windshield |
| Color/Finish | Black |
| For Handlebar Diameter | 7/8" |
| Model | Tombstone |
| Type | Cruiser |
| Mounting Style | Handlebar Mount |
| Units | Kit |
| Riding Style | Street |
| Width | 10" |
| Height | 14" |
Product Videos
Custom Field
Width 10"
Type Cruiser
Color/Finish Black