Closes with 2" buckles.
Features
- Adjustable zippered yokes fit any seat
- Sizes to fit any bike
- Include a simple tie-down system and fit most bikes
- Made in the U.S.A.
- Saddlebag support brackets (sold separately) are strongly recommended.
Specs
| Closure | Zipper |
| Depth | 5-1/2" |
| Features | Detachable Yoke |
| Riding Style | Street |
| Color/Finish | Black |
| Height | 13" |
| Material | Synthetic Leather |
| Units | Pair |
| Length | 14" |
| Product Name | Saddlebag |
| Base Color | Black |
Product Videos
Custom Field
Base Color Black
Color/Finish Black
Material Synthetic Leather