Revolution Universal Handlebar Bag - Black
Features
- Black synthetic leather
- Ideal for quick and easy storage
- Includes a high-quality chrome quarter-turn fastener
- Will fit all handlebars
- 7½" L x 4" W x 3" H
Specs
| Base Color | Black |
| Closure | Twist-Lock |
| Width | 7-1/2" |
| Depth | 4" |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Color/Finish | Chrome |
| Model | Revolution |
| Mounting Position | Handlebar |
| Finish | Chrome |
| Features | Universal Fitment |
| Height | 3" |
| Material | Synthetic Leather |
| Product Name | Handlebar Bag |
Product Videos
Custom Field
Width 7-1/2"
Mounting Position Handlebar
Base Color Black
Finish Chrome
Color/Finish Chrome
Material Synthetic Leather