Revolution Fork Bag - Black
Features
- Perfect for quick and easy storage
- Black synthetic leather
- Includes two high-quality chrome fasteners
- The universal mounting system allows the bag to fit on all bikes
- 12" L x 4" W x 5½" H
Specs
| Depth | 4" |
| Model | Revolution |
| Height | 5-1/2" |
| Material | Synthetic Leather |
| Product Name | Fork Bag |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Closure | Twist-Lock |
| Mounting Position | Front |
| Width | 12" |
| Finish | Chrome |
| Color/Finish | Black |
| Features | Universal Fitment |
| Base Color | Black |
| Type | Front Fork |
Product Videos
Custom Field
Width 12"
Mounting Position Front
Type Front Fork
Base Color Black
Finish Chrome
Color/Finish Black
Material Synthetic Leather