Vault Tool Pack - Gray/Black
Features
- Built-in tool roll with elastic tool slots
- Large padded waist belt evenly distributes weight
- Coated mesh pocket for bolts and other small tools
- THOR reflective logo
- Durable 500D polyester main body material
- Race radio pocket measuring 6" height (15.24 cm) x 3-1/2" wide (8.89 cm)
- Dimensions: 26" length (66.04 cm) x 6" height (15.24 cm) x 3" depth (7.62 cm)
Specs
| Features | Padded |
| Riding Style | Street |
| Length | 26" |
| Material | 500D Polyester |
| Color/Finish | Black |
| Depth | 3" |
| Product Name | Tool Bag |
| Model | Vault |
| Units | Each |
| Base Color | Gray |
| Height | 6" |
Product Videos
Custom Field
Base Color Gray
Color/Finish Black
Material 500D Polyester