Halogen Bulb - 894 - 37W
Features
- Quality quartz halogen bulbs meet or exceed OE specifications
Specs
| Fits Bulb Socket | 894 |
| Bulb Type | Halogen |
| Bulb/Light Color | White |
| Volts | 12 V |
| Watts | 37 W |
| Product Name | Bulb |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
Halogen Bulb - 894 - 37W
| Fits Bulb Socket | 894 |
| Bulb Type | Halogen |
| Bulb/Light Color | White |
| Volts | 12 V |
| Watts | 37 W |
| Product Name | Bulb |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |