Halogen Bulb - HM202
Features
- Quality quartz halogen bulbs meet or exceed OE specifications
Specs
| Riding Style | Street |
| Bulb Type | Halogen |
| Watts | 36.5 W |
| Bulb/Light Color | White |
| Volts | 12 V |
| Product Name | Bulb |
| Fits Bulb Socket | HM202 |
| Units | Each |
Halogen Bulb - HM202
| Riding Style | Street |
| Bulb Type | Halogen |
| Watts | 36.5 W |
| Bulb/Light Color | White |
| Volts | 12 V |
| Product Name | Bulb |
| Fits Bulb Socket | HM202 |
| Units | Each |