Tool Pouch - Flame - Orange
Features
- Easy to use hook-and-loop closure with D-ring and strap mounting
- Features deep-textured 3-D embroidered flames
- Made to match Highwayman Tattoo saddlebags
Specs
| Style | Flame |
| Riding Style | Street |
| Depth | 4" |
| Material | Synthetic Leather |
| Model | Highwayman Tattoo |
| Product Name | Tool Bag |
| Type | Front Fork |
| Height | 5-1/2" |
| Closure | Hook and Loop |
| Base Color | Black |
| Mounting Position | Front |
| Width | 12" |
| Color/Finish | Orange |
| Units | Each |
Product Videos
Custom Field
Width 12"
Mounting Position Front
Type Front Fork
Base Color Black
Color/Finish Orange
Material Synthetic Leather