Tool Pouch - Medium
Features
- Weather-resistant SaddleHyde™ tool pouch made to match Highwayman saddlebags
- Clean styling with hook-and-loop closure
Specs
| Model | Highwayman |
| Riding Style | Street |
| Style | Medium |
| Height | 5-1/2" |
| Width | 4" |
| Length | 9" |
| Closure | Hook and Loop |
| Mounting Position | Front |
| Color/Finish | Black |
| Material | Saddlehyde™ |
| Product Name | Tool Bag |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
Product Videos
Custom Field
Size Medium, Large
Width 4"
Mounting Position Front
Base Color Black
Color/Finish Black
Material Saddlehyde™