Aria Sunglasses - Gloss Clear Burgundy - Brown Lens
Specs
| Color/Finish | Clear |
| Lens Width | 123 mm |
| Lens | Single |
| Lens Color/Finish | Brown |
| Size Group | Adult |
| Base Color | Red |
| Model | Aria |
| Material | Polycarbonate |
| Product Name | Sunglasses |
| Riding Style | Bicycle |
| Finish | Gloss |
| Features | Scratch Resistant |
| Gender | Unisex |
| Temple Width | 122 mm |
| Units | Each |
| Lens Height | 37 mm |
| Bridge Width | 11 mm |
| Size | One Size |
| Frame Width | 132 mm |
Product Videos
Custom Field
Base Color Red
Finish Gloss
Color/Finish Clear
Material Polycarbonate