Sissy Bar Bag - Black Magic
Features
- Black synthetic leather with multigrained inlay and braided edges; gold and silver eagle accents
- Quick-release buckles
- Convenient carry handle
- Features security snap flap and tie-on mounting
- 8" W x 10" H x 4½" D
- Made in the U.S.A.
Specs
| Style | Braid |
| Finish | Chrome |
| Height | 10" |
| Material | Synthetic Leather |
| Product Name | Sissy Bar Bag |
| Color/Finish | Chrome |
| Features | Universal Fitment |
| Width | 8" |
| Closure | Buckle |
| Depth | 4-1/4" |
| Model | Black Magic |
| Base Color | Black |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
Product Videos
Custom Field
Width 8"
Base Color Black
Finish Chrome
Color/Finish Chrome
Material Synthetic Leather