Sissy Bar Bag - Mini - Black
Features
- Ties to rear rack, sissy bar, or fork
- Convenient carry handle
- Includes a simple tie-down system
- 6" W x 8" H x 3" D
- Made in the U.S.A.
Specs
| Color/Finish | Black |
| Features | Universal Fitment |
| Mounting Position | Rear |
| Finish | Chrome |
| Depth | 3" |
| Material | Synthetic Leather |
| Product Name | Sissy Bar Bag |
| Base Color | Black |
| Width | 6" |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Model | Sissy Pack |
| Closure | Buckle |
| Height | 8" |
Product Videos
Custom Field
Width 6"
Mounting Position Rear
Base Color Black
Finish Chrome
Color/Finish Black
Material Synthetic Leather