Black Jack Sissy Bar Bag - Black
Features
- Sleek and clean looking sissy bar bag
- Security snap flap and tie-on mounting
- Quick-release buckles
- Convenient carry handle
- 8" L x 4½" W x 10" H
- Made in the U.S.A.
Specs
| Features | Side/End Carry Handles |
| Units | Each |
| Model | Black Jack |
| Width | 8" |
| Closure | Hook and Loop |
| Color/Finish | Black |
| Height | 10" |
| Riding Style | Street |
| Base Color | Black |
| Material | Synthetic Leather |
| Product Name | Sissy Bar Bag |
| Depth | 4-1/2" |
Product Videos
Custom Field
Width 8"
Base Color Black
Color/Finish Black
Material Synthetic Leather