Ranger Sissy Bar Bag - Studded - Black
Features
- Black synthetic leather with easy tie-on mounting
- Accented with silver studs
- Quick-release buckles
- Convenient carry handle
- Plastic reinforced interior for shape retention
- 8" L x 10" H x 4½" W
- Made in the U.S.A.
Specs
| Features | Side/End Carry Handles |
| Mounting Position | Rear |
| Depth | 4-1/2" |
| Width | 8" |
| Base Color | Black |
| Closure | Buckle |
| Color/Finish | Chrome |
| Height | 10" |
| Material | Synthetic Leather |
| Product Name | Sissy Bar Bag |
| Finish | Chrome |
| Model | Ranger |
| Riding Style | Street |
| Style | Studs |
| Units | Each |
Product Videos
Custom Field
Width 8"
Mounting Position Rear
Base Color Black
Finish Chrome
Color/Finish Chrome
Material Synthetic Leather